כירורגיה מתקדמת

ד"ר מוטי קוטלר השתלם בגרמניה בכירורגיה ובשיקום על גבי שתלים אצל ד"ר עדי פלטי, וגם באוניברסיטת Boston, אצל ד"ר Zhimon Jacobson. .
הוא חבר מן המנין באיגוד המשתילים האמריקאי ICOI ובעל תעודת Diplomate. מוכר כ-Expert in Oral Implantology  מטעם האיגוד המשתילים הגרמני DGOI

קיבל הסמכה ממשרד הריאות הישראלי לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה ו/או בסדציה.

במרפאתינו, אנו משתמשים בעיקר בשתלי GRAVITY. ייחודם הוא בכך שהם עוזרים לבנות עצם ע"י הפעלה נכונה שלה, ושומרים על יציבות לאורך זמן.
אתר גרוויטי- https://www.gravity.srv2.tadam.co.il/

טיפולים כירורגיים

כירורגיה דנטאלית

שתלים דנטליים

שתל דנטלי הוא תחליף לשורש של שן חסרה. מעל השתל מחברים מתאם ועליו ומרכיבים שן מלאכותית שבנוייה מחומרים שונים, כמו חרסינה, זרקוניה ועוד.

שתלים דנטאליים מונעים את הצורך לגעת בשיניים בריאות לצורך התקנת גשירים.

 • השתלות מונחות מחשב

השיקול בבחירה בתכנון ממוחשב קשור למצבים קשים של חוסר עצם או קרבה רבה מדי לסטרוקטורות אנטומיות כגון: סינוסים, רצפת האף, תעלת העצב בלסת התחתונה ופתחי יציאת עצב זה.

הסד הכירורגי שהוכן במיוחד על פי צילום ה-CT מאפשר ביצוע כירורגי נטול סיכונים ועם רמת דיוק הרבה יותר גבוהה.

 • הרמת סינוס

ד"ר מוטי קוטלר מבצע פעולה של הוספת עצם בחלל של הסינוסים, הנמצאים מעל החלקים האחוריים של הלסת העליונה. טיפול זה מוכר בשם הרמת סינוס, והוא נחוץ כאשר הנפח ו/או הצפיפות של העצם לא מאפשרים לבצע השתלת שיניים באזור זה. קיימות שיטות שונות של הרמת סינוס:

 • הרמת סינוס פתוחה, בה הכירורג פותח חלון בצד החיצוני של הלסת ודרכו מחדיר גרגירי עצם כתושה בין הממברנה לבין רצפת הסינוס. מקורם של גרגירים אלה הם מאדם, מפרה או אפילו סינתטיים. בתהליך ביולוגי טבעי שנמשך כ-8 חודשים, העצם הטבעית של הגוף מחליפה את גרגירי העצם ואז ניתן להחדיר לתוכה את השתל הדנטלי
 • הרמת סינוס סגורה, כאשר כמות העצם שיש להחדיר מזערית, אפשר לבצע את ההוספה דרך המקום בו יושתל השתל, וכך לחסוך את הצורך של פתיחת העצם מן הצד.
 • הרמת סינוס בטכניקות אחרות: לאחרונה יתווספו טכניקות חדשות להרמת סינוס, המוכרת ביניהן היא I-Raise. שיטות אלה פועלות בדומה להרמת סינוס סגורה, אך מאפשרות החדרה של כמות מרובה של חומר עם התערבות כירורגית פחותה.
 • הארכת כותרת
  ביצוע של הארכת כותרת עונה בעיקר לצרכים שיקומיים או אסתטיים. מטרת של הפעולה הכירורגית היא לחשוף חומר שן בריא הנמצא מתחת לחניכיים לרוב כדי שיהיה אפשר לחבוק אליו כתר שיציל את השן ו/או ייתן תוצאה אסתטית משופרת.
 • עקירות כירורגיות
  ד"ר מוטי קוטלר מבצע במרפאתו עקירות כירורגיות רגילות וכן עקירת שיני בינה, לרבות שיני בינה כלואות.