אסתטיקה דנטלית

השיניים הן האורות של החיוך המאיר את פניך. בכוחו של חיוך להפיק אנרגיות עוצמתיות.  מה שהחיוך החשוף מבטא זה חשוב יותר מהבגדים שמכסים את גופך. כאשר אנחנו קמים בבוקר והמראה מחזירה לנו דמות שמסוגלת לחייך חיוך קורן , הרגשתנו משופרת וכך גם הביטחון העצמי שלנו.

על טיפולים קוסמטים ועל אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית

עד לא מכבר, רפואת השיניים טיפלה בכאבים ובריפוי הפה. לדאגה של שמירת הפה התווספה היום ההקפדה לשיפור המראה ולהשגת חיוך קורן. בתחום זה מטפלת האסתטיקה הדנטלית, הכוללת טיפולים קוסמטיים שונים ומגוונים, כולם מכוונים למטרה אחת: לבנות לך חיוך בריא, טבעי ואסתטי.

על מנת להגיע לתוצאה הרצויה יש לטפל בפגמים בריאותיים ואסתטיים הקיימים בשיניים ובחניכיים. בין המטופלים הפוקדים את מרפאתנו, פגמים אלה מהווים מקור לאי-נוחות וחוסר ביטחון עצמי בחיים החברתיים שלהם.

ניקח לדוגמה בעיה אסתטית שמתגלה כאשר בזמן החיוך נחשפים חלק ניכר מהחניכיים, בעיקר בשיניים הקדמיות של הלסת העליונה, ו בדרך זו מתגלה מראה שאינו אסתטי.
הפגם מתוקן על ידי עיצוב מחדש של קו החניכיים. ד"ר קוטלר עובד בשיתוף עם מומחה לחניכיים המבצע טיפולים ברקמה הרכה על מנת להאריך את כותרת השיניים ולקצר את אורך החניכיים. וכך נעלמת האי-נוחות, חוזר הביטחון העצמי ומותר לחייך ללא חשש.

ציפויי חרסינה דקים ביותר

ציפויי חרסינה דקים במיוחד מיעדים לפציינטים בהם יש לתקן, למשל, פגמים כגון:

  • מרווחים בין השיניים, שיניים מסובבות או שקועות. ברוב המקרים יש אפשרות לתקן את הקלקול ללא צורך בטיפול אורתודנטי
  • שיניים אי סימטריות או שחוקות בגובה שלהן
  • שיניים שבורות
  • שיניים מוכתמות או כהות (למשל, כתוצאה מטיפול שורש)
  • שיניים שאבדו את הברק והזוהר שלהן

ציפויים אלה (Ultra-Thin Lumineers) מעניקים לך חיוך בריא, טבעי וזוהר, והרכבתם אינה כרוכה בפגיעה בשן הבריא שלך. אין צורך בהסרת הציפוי הטבעי או השחזה של השן הטבעי שלך. אין צורך בהרדמה, כי היא לו גורמת לכאבים.

תוצאות הטיפול מעולות ואפשר להשיג אותן בכ-3 פגישות.

הבהרת שיניים

מטרת הבהרת השיניים הינה להחזיר לשן הטבעי את הצבע המקורי שלה. חיוך עם שיניים שעברו הבהרה תורמת לשיפור המראה האסטטי ולבטחון העצמי של המטופל/ת.

הבהרת השיניים מתבצעת תוך שימוש בחומרים המסירים כתמים פנימיים ו/או חיצוניים שמקורם במזון עשיר במינרליים , בשתיית יין אדום, קפה, תה ומשקאות כהים אחרים, בעישון ובגורמים אחרים כמו היגיינת פה לא תקינה, הזדקנות, תרופות המשפיעות על צבע השיניים, פגיעה בדנטין, טיפולי שורש, סתימות לקויות, וכד'.

קיימות שיטות שונות הבהרת שיניים. אלה המבוצעות במרפאת השיניים, כמו אלה המתבצעות במרפאה: הבהרה בעזרת תאורה כחולה, או הבהרה על ידי סד שנבנה לפי המידות של הפציינט ומחזיק חומר מיועד להלבנה. למקרים מיוחדים בהם הכתמים הם קשים במיוחד, אני מבצעים ציפויי קרמיקה (למינייט) או כתרי זירקוניה (כתרים ללא מתכת בעלי אסטטיקה מושלמת).

לכל שיטה יתרונותיה וחסרונותיה. רופא השיניים הוא שימליץ על השיטה המתאימה ביותר לכל מתרפא.